E-SHOP - XENOLED

Doprava a platba

Způsoby přepravy
 
Po celém území České republiky doručujeme objednané zboží prostřednictvím kurýra nebo na nejbližší poštu. V případě objednávek zboží s platbou převodním příkazem nebo kartou - internetem je zboží expedováno po obdržení platby ve prospěch účtu společnosti interéru invest, s.r.o ..
 
Doprava kurýrem
 
Vámi objednané zboží je zabaleno v originálním balení na kterém se nachází štítek s označením zboží. Takto označený zboží přebírá náš smluvní přepravce GLS. V té chvíli Vás bude doručovatelé společnost kontaktovat telefonicky nebo SMS zprávou o čase doručení, což je nejpozději do 24 hodin od kontaktu s Vámi. Zboží je kurýrní společností doručován pouze během pracovních dnů.
 
Cena dopravy kurýrem v rámci ČR
 
Cena dopravy je v rámci celého Slovenska zavislá od typu a hmotnosti zboží a pohybuje se od 0 až do 150 CZK.
 
Cena dopravy může být jiná v případě platnosti akčních nabídek.
 
Na co dávat pozor při přebírání od kurýra a co dělat když je zásilka poškozena?
 
Přepravované zboží je plně pojištěn, je však nutné ho při převzetí zkontrolovat. Pozdější reklamace náš smluvní přepravce neuznává. Pokud je poškození viditelné, zboží od přepravce nepřebírejte a informujte nás e-mailem na info@xenoled.sk.
 
V případě, že poškození obsahu zásilky zjistíte po jeho převzetí, je nutné kontaktovat prodejce do 24 hodin elektronicky na adresu info@xenoled.sk nebo poštou na adresu KOBRAJ - zásilkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice.
 
Způsoby platby:
 
1. Na předfakturu
Máte možnost zaplatit za objednávku bezhotovostně z kterékoliv banky v ČR online převodem, vkladem přímo na účet nebo poštovní poukázkou. Zboží bude expedováno po připsání celé sumy objednávky na náš účet ve VÚB bance.
 
2. Na dobírku
 
V tomto případě zaplatíte za zboží v hotovosti až při doručení k Vám.
 
3. Online platba přes platební bránu 24pay:
 
Platba prostřednictvím platební brány 24pay (Okamžitá platba, Platba kartou, platba převodem). Schválené a regulované Národní bankou Slovenska. Číslo oprávnění ODB-8835-5 / 2012.
 

 Xenoled.cz je na českém a slovenském trhu jediným autorizovaným prodejcem produktů značky XENOLED® vyvíjených a vyráběných výrobcem , pro kterého je kvalita produktu vždy na prvním místě . Výrobky světelné techniky této značky jsou jako Rolls Royce mezi auty .

Pro Vás
Facebook
Newsletter
Chcete od nás odebírat newsletter s aktuálními nabídkami?